Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce Vlaštovky

Vážení rodiče,

ve školce se nám objevily NĚŠTOVICE.

 

Prosíme rodiče, kteří nebyli na schůzce, aby jsi u paní učitelky vyzvedli dotazník k hodnocení školy. Dotazník je anonymní a můžete ho vložit do zelené krabičky ve vchodu školy. 

Děkujeme.

 

V neposlední řadě bychom Vás MOC poprosili o doplnění zásob papírových kapesníků

Prosíme Vás také o zkontrolování, zda nemáte někdo doma vypůjčené oblečení ze školky - náhradní oblečení.  Prosíme o navrácení. Již nemáme co dětem půjčovat v případě, že se stane jakákoli nehoda. S tím také souvisí kontrola a případné doplnění náhradního oblečení ve skřínkách.

Děkujeme za spolupráci.

PLAVÁNÍ – kdo máte zájem o plavecký výcvik, nezapomeňte přinést vyplněné přihlášky zpět do MŠ.

 

I tento týden se stalo, že prošel kurýr s balíčkem až přímo do třídy! Z důvodu bezpečnosti opět apelujeme na rodiče, aby nevpouštěli do budovy školky žádné cizí osoby!! Pokud si zapomenete čip, zazvoňte na třídu a my Vás přes zvonek s kamerou identifikujeme a vpustíme. Jde především o bezpečnost dětí!

 

Plánované akce:

Březen – Návštěva ZŠ Okružní

Březen – Účast na Přehlídce Mateřských škol v Kongresovém centru (Zlínský Škrpálek)

VYHLAŠUJEME PRO VLAŠTOVKY KAŽDÝ PÁTEK – HRAČKOVÝM DNEM. V pátek si může vlaštovička přinést do školky hračku, kterou by chtěla ukázat svým kamarádům. Bude pro to vyčleněný prostor v rámci dopoledního programu. Tyto dny se nám osvědčily i v minulých letech a proto bychom Vás rádi poprosili o jejich dodržování. I nadále platí, že si vlaštovky (ostatní dny) nosí do školky pouze jednu plyšovou hračku. 

 

 

SKUPINOVÁ LOGOPEDIE – DNES MAJÍ VLAŠTOVIČKY NAD SVOU SKŘÍNKOU OPĚT SLOŽKU S ÚKOLEM. Kromě toho ve složce také naleznete přístupové údaje k fotkám na rajčeti. J

 

VŠI – Prosíme rodiče, aby nás v případě nálezů vší ihned informovali! Buďme k sobě ohleduplní J

OTEVÍRÁNÍ ŠKOLKY – ještě jednou zdůrazňujeme a prosíme rodiče aby nevpouštěli žádné cizí osoby do budovy školky. Každá oprávněná osoba má čip, a pokud ne, zvoní do tříd a my  otevíráme! Děkujeme J


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvky

Angličtina - co se dětí učí:

4. 10. 2015