Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce Skřivani

PROSÍME RODIČE, ABY JEJICH DĚTI MĚLY VE SKŘÍŃCE PLÁŠTĚNKU. DĚKUJEME

V pátek 26. 10. 2018 – Budeme mít ve školce HALLOWEENSKÝ KARNEVAL. Tento karneval pořádáme v rámci programu, kdy děti seznamujeme se svátky, které slaví děti v jiných zemích. V TENTO DEN PŘIJĎTE DO ŠKOLKY V MASCE. Těšíme se na strašidelné dopoledne J

Ve středu 31. 10. 2018 – pro Vás chystáme další ročník již tradičního podzimního lampiónového průvodu. Sraz účastníků v 17:00 u naší ŠKOLKY. Nezapomeňte si lampión a dobrou náladu J Budeme rádi, když nám společně pomůžete zajistit drobné občerstvení pro tuto akci.

 

 

 

Dále Vám oznamujeme, že je ve třídě k dispozici několik BRUSLENEK (průkazů malých bruslařů), které opravňují držitele ke vstupu na ledovou plochu PSG Arény v určité dny (vypsané na daném průkazu). Bruslenek je omezený počet. Kdo má vážný zájem o tento průkaz, obraťte se na paní učitelky ve třídě.

 

 

Ve středu 31. 10. 2018 – pro Vás chystáme další ročník již tradičního podzimního lampiónového průvodu. Sraz účastníků v 17:00 u naší ŠKOLKY.

 

 

 

 

VŠI – Prosíme rodiče, aby nás v případě nálezů vší ihned informovali! Buďme k sobě ohleduplní J

 

OTEVÍRÁNÍ ŠKOLKY – ještě jednou zdůrazňujeme a prosíme rodiče aby nevpouštěli žádné cizí osoby do budovy školky. Každá oprávněná osoba má čip, a pokud ne, zvoní do tříd a my otevíráme! Děkujeme J  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skrivanci.jpg